S.S.S
 • Nasıl Sipariş Veririm ?

   Siparişinizi sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Siperişlerinizin ödemesini Kredi kartı, Kapıda Ödeme, Havale/EFT seçenekleriyle yapabilirisiniz.

 • ''Lütfen ürün varyasyon seçiminizi yapın.'' Hatası nedir?

Doğum günü setlerini sepete eklemeden masa örtüsü*  ve afiş boyutlarını seçmeniz gerekmektedir.
* Masa Örtüsü istemiyorsanız Masa Örtüsü Yok Seçeneği Seçilmelidir 

 • Ürünüm Ne Zaman Kargoya Verilir?

Sitemizden saat 12.00 a kadar sipariş verilenve bilgileri gönderilen Afişli Doğum Günü Setleri aynı gün içinde kargoya verilecektir. Afişe Fotograf eklenmesi sipariş süresini 1 iş günü uzatmaktadır.
Diğer Kişiye özel hazırlanmayan ürünler için saat 14.00 a kadar sipariş verilmesi durumunda aynı gün kargoya verilecektir.
Kişiye özel ürünlerin kargo gönderim süresi açıklamalarda belirtilmiştir.

Ürün sadece hafta içi kargolanmaktadır.

 • Kargo Süresi Kaç Gün Sürer ?

Ürünleri Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz. Ürünlermizi Eskişehir Odunpazarı merkez ilçesinde bulunan depomuzdan yapmaktayız. Yurtiçi kargo Gönderim Süreleri Aşşağıdaki tabloda belirtilmiştir.


Örnek olarak İstanbul  - İzmir - Ankara - Bursa merkez ilçeler 1 iş günüdür.

Kargo firmaları Cumartesi günü yarım gün çalıştıkları için her bölgeye dağıtım yapılmamaktadır. Ancak ürünleri ilgili şubeden saat 17.00 a kadar alabilisiniz.
Kargo firmaları Pazar günü çalışmadıkları için dağıtım veya teslimat yapılmamaktadır. 

 • Fotografı Nasıl Gönderebilirim ?

   '' Afişe Fotoğraf Eklenmesi '' butonunu işaretlemesi veya sipariş notunda belirtilmesi gerekmektedir. Sonrasında fotograf gönderimini 0 555 050 34 26 numaralı telefona whatsupptan göndereblirsiniz. Fotograf ile birlikte Çocuğunuzun isim ve Sipariş numarasının eksiksiz gönderilmesi önemlidir. 
  ÖNEMLİ: Saat 12.00 dan önce siparişi verilen doğum günü setleri aynı gün içinde kargoya verildiği için fotograf ekleme talebinin bu saate kadar bildirilmesi gerekmektedir. Bu saatten sonraki talepler yerine getirilemeyecektir. 
   Saat 12.00 dan sonra talep gelmesi durumunda Ürün kargoya verilmişse afiş üzerinde bir değişiklik yapamayız; ürün kargoya verilmemiş ise afişe fotograf eklenip setin tamamı bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir.

 • '' Afişe Fotoğraf Eklenmesi '' Butonunu İşaretledim Ancak Fotograf Göndermedim, Ürünüm Fotografsız Mı Gönderilecek ?

Afişe Fotoğraf Eklenmesi butonu işaretlenmiş ürünler fotograf gelene kadar beklenmektedir. Fotograf gelmemesi durumunda 3 iş günü sonrasında verilen numara aranmaktadır. 

 • Fotograflar Üzerinde Düzenleme Yapılıyor mu ?

Set içerisindeki sadece Afiş boyutu Branda Boyutu satın alınmış siparişlerde fotograf düzenlemesi yapılmaktadır. Afişi standart boyut olan setlerde fotograflar çerçeve içerinde düzenlenerek gönderilecektir.

 • Afiş Tasarımı Onay İçin Gönderiliyor mu ?

Sadece açıklamalarda belirtilen ürünlerin belirtilen telefon numarasına onay için gönderilmektedir. Doğum Günü Seti içerindeki afişlerin veya açıklamalarında belirtilmemiş ürünler görseldeki gibi en uygun şekilde hazırlanmaktadır. Sonrasında tasarım onayına gönderilmemektedir.

 • Afiş Görselini Sizden Alabilir Miyiz ?

Afiş Görseli ancak oğunluğumuz bittikten ve ürünler kargoya verildikten sonra arkadaşlarımız tarafında size gönderilebilir. bu talebinizi sipariş esnasında veya fotograf gönderdikten sonra bildirmeniz gerekmektedir. Tasarım örnekleri ve fotograflar sipariş sonrasında aynı günün akşamında silinmektedir.

 • Set içerisindeki Plastik Ürünlerin Renklerinin Değişikliğini Nasıl Bildirebilirim ?

Plastik ürünlerin renk değilşikliği için isteğinizi 0 555 050 34 26 numaralı telefona whatsupptan göndereblirsiniz. İsteğiniz  ile birlikte Sipariş numarasının eksiksiz gönderilmesi önemlidir. 
  ÖNEMLİ: Saat 12.00 dan önce siparişi verilen doğum günü setleri aynı gün içinde kargoya verildiği için Plastik ürünlerin renk değilşikliği talebinin bu saate kadar bildirilmesi gerekmektedir. Bu saatten sonraki talepler yerine getirilemeyecektir. 
   Saat 12.00 dan sonra talep gelmesi durumunda Ürün kargoya verilmişse talebinizi yerine getirememkteyiz; ürün kargoya verilmemiş ise talebiniz yerine getirilip sonraki iş günü kargoya verilmektedir.

 • Afiş Baskı Hatası - Eksik Ürün Sorunları Olursa Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

Bu tarz sorunlarla sizi yormamak için elmizden gelen özveriyi göstermekteyiz. Yine de nadiren bu tarz sorunlarla karşılaşmaktayız. 
Afiş baskı hatası olması durumunda afişin baskısı yapılarak yeniden gönderilecektir. 
Eksik ürün talebi kargo kameramızdan kontrolu yapılıp sonrasında ürün gönderilecek veya müşteriye kutu içerisindeki yeri konusunda bilgi verilecektir.
Bu her iki durumda  kargo ücretleri işletmemize aittir.

 • Ürün Görsellerde Bir Değişiklik Oluyor mu ?

Ürün görselleri çok nadir olarak değişmektedir.

 • Hangi Kargo İle Gönderim Yapılıyor ?

Ürün gönderimlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız. 

 • Yurtiçi Kargodan Farklı Bir Firma İle Gönderim Yapılıyor mu?

İstediğiniz firma ile gönderim yapmaktayız. Ancak Yurtiçi Kargo dışındaki tüm kargoların ücretleri Alıcıya aittir. Farklı kargo şirketi talebi ürünün kargoya veriliş süresini 1 - 2 iş günü arttırabilir.

 • Set İçerisindeki Ürünlerde Değişim Yapılabilir mi ?

Setler standarttır ve içerisinden ürün çıkartılıp eklenmemektedir.

 • Gönderilecek Fotografların Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Gönderilecek fotografın seçimi yapılırken;

 - Kırpılmamış

 - Üzerinde oynama yapılmamış

 - Net bir görüntüye sahip olması

 - Üzerinde çalışma yapılabilmesi için arka planın sade olması

 - Çözünürlüğün yüksek olması çalışmanın katlitesini arttıracaktır

Aynı gün kargo hizmeti sunduğumuz için afiş görselini onay için gönderemiyoruz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İstiklal Mah. Yeşiltepe Sok 3/B Odunpazarı Eskişehir

05055027597
info@masalsekerleme.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.