Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

2016 yılında " En iyi ürünü uygun fiyata ve tüm Türkiye'ye ulaştırmak " ilkesiyle yola çıkan Masal Şekerleme, geçen 3 yıllık süreçte Türkiyede üç büyük online pazaryeri sitesinde %99 luk müşteri memnuniyeti ile ilk üç firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2016 yılında hediyelik ürünlerle başlayan satışımız distribütör kaynaklı, kendi üretimimiz ve ithalat ürünlerle birlikte , 2018 yılından beri sektöründe Türkiye'nin en büyük 3 işletmesi arasında yer almaktayız. Kurulduğu günden buyana sadece online olarak 15 binin üzerinde ürün satışıyla müşterilerimizi kaliteyle buluşturmuş ve birçok çocuğun sevincine şahit olma şansına erişmekten mutluluk duyuyoruz.

Hakkımızda

Çalışma arkadaşlarımızla benimsediğimiz '' Masalsı Anlar Yaşatma '' düşüncemizle azami özen göstererek hazırladığımız ürünleri sizlere hızla ulaştırmak bizim en büyük hedefimizdir. Kimi zaman kargo gönderim süresi dahil 24 saaten daha önce ürünlerin müşterilerin eline geçmesi, 15 binin üzerinde ürün satışıyla oluşan müşteri memnuniyeti ve deneyim bizim en büyük farkımızdır. Her günün sonunda bir çocuğun hayallerini gerçekleştirmek ve dileğini bir nebze yerine getirdiğimizi bilmek bizim motivasyon kaynağımız olmaktadır. Her bütçeye hitap eden seçenek ve fiyatlarımızla tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz. 30 dan fazla baskılı ürün seçeneğiyle, düz renk konsept ve sarf malzemelerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çabalıyoruz. 

Masalsı Anlar İçin
Masal Şekerleme

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İstiklal Mah. Yeşiltepe Sok 3/B Odunpazarı Eskişehir

05055027597
info@masalsekerleme.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.